Prywatny klub sportowo-rekreacyjny PePeSport powstał z zamiłowania do dzieci i do sportu. Sami jako rodzice, wiemy jak ważny w życiu każdego dziecka jest rozwój fizyczny i intelektualny. Dziecko dzięki uczęszczaniu na nasze zajęcia uczy się samodzielności, pracy w zespole, poznaje sport od podszewki. Zajęcia prowadzone w PePeSport pozwolą Twojemu dziecku w praktyczny sposób wykorzystać wolny czas, są bardzo urozmaicone, dzięki czemu Twoja pociecha sama będzie mogła decydować co ją pasjonuje, a co nie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z nami Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić!

zapraszamy :)

 

Klub sportowo-rekreacyjny PePeSport w roku 2015 połączył się z Klubem sportowo-rekreacyjnym Sportowa PaKa. W związku z tym od 2015 roku działa pod dwoma nazwami :)


Kadra trenerska:

Patrycja Polak


Trener I Klasy sportowej w Narciarstwie alpejskim, Instruktor Sportu i Rekreacji Ruchowej - specjalność Narciarstwo alpejskie. Założycielka i trener Grupy rekreacja PePeSport. Była zawodniczka narciarstwa alpejskiego, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski zarówno juniorów, jak i seniorów w Narciarstwie alpejskim. W posiadaniu dwukrotna najwyższa Klasa Mistrzowska w Polsce. Kilkukrotna złota medalistka Pucharów Polski oraz Mistrzostw Polski w Carvingu oraz Skicrossie. Trenerka w klubie SRS Czantoria Ustroń, Pracuje w klubach sportowych od 16 lat , przez co posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Polak

Paweł PolakInstruktor Dyscypliny Sportu, specjalizacja Narciarstwo Alpejskie - trener, mgr fizjoterapii Absolwent Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie. Założyciel i trener grupy Sportowej SkiRace. Były zawodnik narciarstwa alpejskiego, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim.Założyciel skiracingdays - wyjazdy i szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych.

 

 

 

Kasia S

Trenerka Narciarstwa alpejskiego, tenisa oraz pływania. Z wykształcenia mgr Wychowania fizycznego, technik fizjoterapii. Instruktor Sportu i Rekreacji ruchowej- dyscyplina Narciarstwo zjazdowe. Od 2000 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą. Założycielka Sportowej Paki.

Instruktor tenisa ziemnego, instruktor narciarstwa.

 

SEKCJA SPORTOWA-SkiRace więcej...

Dedykowana jest dla dzieci od 6-go roku życia. Zajęcia prowadzone przez absolwenta Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie, fizjoterapeutę, byłego zawodnika, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim - Pawła Polaka. Dodatkowe kwalifikacje: Instruktor Dyscypliny Sportu – specjalizacja Narciarstwo Alpejskie , Instruktor Odnowy Biologicznej w Sporcie.

 

SEKCJA REKREACYJNA więcej...

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Podczas zajęć rekreacyjnych trenerzy będą obserwować predyspozycje sportowe dzieci w każdej dyscyplinie.

Podział na dwie grupy: Przedszkole sportowe oraz Młodzi sportowcy.

 

CENNIK:

Grupa sportowo-rekreacyjna:

Zajęcia 3 razy w tygodniu - 550 zł/os/m-c (nie obejmuje transportu na zajęcia)

 

Istnieje możliwość wykupienia transportu w cenie 25 zł za zajęcia, lub płatne za miesiąc z góry 200 zł.

Dodatkowe koszty: karnety, zgrupowania, transport, ubezpieczenie oraz wejścia na niektóre dodatkowe zajęcia(konie, parki linowe, wycieczki krajoznawcze).

Wszystkie pozostałe zajęcia nieodpłatne.

Termin płatności za Klub bezwzględnie do 2-go każdego miesiąca

UWAGA!

Opłata miesięczna ważna jest w trakcie jednego miesiąca treningowego. Nie ma możliwości przenoszenia niewykorzystanych treningów na następny miesiąc.

Wpisowe do klubu wynosi 100 zł. Opłata ta zostanie wykorzystana na koszulki klubowe oraz gadżety.

W okresie wakacji ( lipiec, sierpień) opłata klubowa wynosi 100 zł za miesiąc.

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

 

Ing Bank


11 1050 1070 1000 0092 1022 9648

Sportowa PaKa Katarzyna Siuciak

 

Aktualności

Zapraszamy na Letnie zajęcia sportowe dzieci w wieku 4-15 lat

Ruszyły zapisy na letnie półkolonie sportowe  Bielsko-Biała  2023

zapisy już trwają-ilość miejsc ograniczona!

TERMINY od 26.06-18.08.2022

Szczegóły w zakładce LATO 2023

 

Pozdrawiam i zapraszam

Katarzyna Siuciak